Přejít na hlavní obsah
ÚNMZ - logo

Tříletý kvalifikační kurz k MDR a IVDR

Kategorie: 

Rádi bychom vás informovali, že Česká agentura pro standardizaci pořádá tříletý kvalifikační kurz k problematice nařízení EU 2017/745, o zdravotnických prostředcích (MDR) a nařízení EU 2017/746, o diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro (IVDR), který se uskuteční v období od ledna 2022 do prosince 2024.

Dodavatelem tohoto šestisemestrálního kurzu, který je určen regulatorním pracovníkům výrobců zdravotnických prostředků a dalších hospodářských subjektů nakládajících se zdravotnickými prostředky je společnost Porta Medica. Kurz svým zaměřením a rozsahem není určen pro zástupce vzdělávacích a konzultačních společností, studenty nebo akademické pracovníky. Kurz je realizován na základě požadavků a podnětů průmyslových asociací a s podporou Ministerstva průmyslu a obchodu.

Účast na kurzu je zdarma. Hradí se pouze poplatek 990 Kč bez DPH za doplňkové služby za 1 osobu za jednotlivý den školení, konference nebo semináře. Oblasti MDR a IVDR jsou v rámci kurzu odděleny. Odborný pracovník se účastní buď kurzu zaměřeného na MDR, anebo kurzu zaměřeného na IVDR.

V případě Vašeho zájmu zašlete vyplněnou přihlášku ve strojově čitelné podobě (MS Word nebo kopírovatelné PDF, nikoli scan), zvlášť pro každého přihlašovaného účastníka na jana.kazdova@portamedica.cz

Celkový počet účastníků je omezen a zároveň za jednu společnost se mohou kurzu účastnit maximálně dva odborní pracovníci. Zájemci budou do kurzu zařazováni v pořadí dle data a času podání přihlášky.

Kurz CAS - IVDR - prihlaska

Kurz CAS - IVDR - pozvanka

Kurz CAS - MDR - prihlaska

Kurz CAS - MDR - pozvanka